Halóóó?

Halóóó? Halóóó?!

Vážení a milí!

Na známosť sa dáva, že tretí ročník storytellingu sa v roku 2023 otvára a do ďalšieho roka pretrváva. Tento raz však postaví online most, aký ešte svet nevidel! Medzi dvoma vzácnymi vekovými kategóriami: Mladými a duchom mladými, čiže seniormi. Kým sa však mladá generácia dostane k tvorbe príbehov, bude počas nášho kurzu čerpať nielen vedomosti o tom, ako pripraviť storytellingové vystúpenie, ale zasýti sa aj poznatkami z úst našich hostí – seniorov.

Požičiame si kúsok z dokumentárneho „divadla“, fiktívne príbehy založíme na faktoch. Tak, aby už čo nevidieť ďalší seniori mohli zažiť storytellingové programy našich mladých absolventov kurzu v podobe inovatívneho vystúpenia online, a to jeden na jedného.

V predošlých dvoch ročníkoch sme sa sústredili na prepojenie generácií mladých a detí. Čo prinesie nový ročník? Okrem samotného storytellingu, ktorý rozvíja komunikačné a prezentačné schopnosti, prináša novú tému – pohľad na umenie, tvorivosť a tvorbu v minulosti za čias seniorov a dnes.

A to nie je všetko! Čaká nás aj celá plejáda informačných a vzdelávacích online produktov, ktoré si kladú za cieľ priblížiť technológie staršej generácii. Veríme, že sa nám to podarí a projekt storytellingu dostane významný integračný rozmer.

Projekt realizujeme vďaka hlavným partnerom: Fondu SK-NIC a Fondu na podporu umenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.