Receptár radosti: Usilovnosť

Rozprávkové recepty, čo bavia dušu a osvecujú ducha

Projekt Receptár radosti naberá na obrátkach! Prinášame zábavné a poučné rozhlasové hry, ktoré približujú základné ľudské hodnoty detskému poslucháčovi a mnohým dospelým. Chceme obohatiť detskú dušu o recepty, ako vytvárať a chrániť dôležité hodnoty a mať v živote radosť.

Usilovnosť

O tom, čo sa prihodilo v Krajine vzácností ďalšej hrdinke našich príbehov – Usilovnosti! Usilovnosť sa kamaráti s muškami svetluškami a pomáha im rozsvecovať lúku. Ale jedného dňa…

© Všetky práva vyhradené pre Thalia Teatro. Bez súhlasu Thalia Teatro nie je možné toto dielo ani jeho časť inak šíriť, sťahovať, kopírovať ani upravovať. Užívateľ tohto diela je povinný užívať dielo tak, aby sa neporušili autorské práva tvorcov ani majetkové práva vydavateľa.

Thalia Teatro realizuje projekt Receptár radosti v roku 2022 s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja.

Tvorbu diela sme realizovali aj s podporou iných partnerských organizácií a s využitím vlastných zdrojov.

Ak chcete podporiť tvorivú činnosť Thalia Teatro a produkciu ďalších audiodrám v cykle Receptár radosti, ako užívatelia môžete prispieť zaslaním dobrovoľného finančného príspevku na bankový účet divadla. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.