S batohom po Slovensku: Fašiangová maska

S batohom po Slovensku / Backpacking across Slovakia (2022)

Prostredníctvom našich audio drám, rozhlasových hier pre detských poslucháčov, sa dozviete o fašiangových tradíciach, o práci knihovníka alebo o slovenskej literatúre pre deti. Cyklus obsahuje dve audiodrámy Fašiangová maska a Stratená kniha. Projekt bol podporený Úradom pre Slovákov žijúcich v zahraničí.

The project Backpacking across Slovakia is supported by the Office for Slovaks living abroad. We bring fun and informative radio plays (in Slovak) about various things! Learn about the Fašiang carnival traditions or Slovak literature for children. The project Backpacking across Slovakia is supported by the Office for Slovaks living abroad.

Fašiangová maska

Thalia Teatro: S batohom po Slovensku: Fašiangová maska

© Všetky práva vyhradené pre Thalia Teatro. Bez súhlasu Thalia Teatro nie je možné toto dielo ani jeho časť inak šíriť, sťahovať, kopírovať ani upravovať. Užívateľ tohto diela je povinný užívať dielo tak, aby sa neporušili autorské práva tvorcov ani majetkové práva vydavateľa.

Ak si chcete vypočuť celý cyklus drám S batohom po Slovensku až dokonca a podporiť tvorivú činnosť Thalia Teatro a produkciu ďalších audiodrám v cykle S batohom po Slovensku ako užívatelia môžete prispieť zaslaním dobrovoľného finančného príspevku v sume 5,- Eur na bankový účet divadla. Cena je úhrná za aktuálny celý cyklus S batohom po Slovensku. Rádiodrámy je možné objednať si aj v podobe zvukového CD na našej adrese thaliateatro.art@gmail.com

Ďakujeme

Thalia Teatro realizuje projekt S batohom po Slovensku v roku 2022 s finančnou podporou Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí.

Tvorbu diela sme realizovali aj s využitím vlastných zdrojov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.