Blog: Bábka ako element vo vzdelávaní

Blogujú naši účastníci. Nechajte sa nimi inšpirovať.

Zuzana: Workshop odporúčam vrele každému, lebo ja už som na druhom workshope (pozn. red: Thalia Teatro) a keby bola možnosť, zúčastním sa znova. Tu získate nové informácie. Nové veci a naučíte. Niečo sa o sebe dozviete. Stretnete nových ľudí, kamarátov. Budete mať zážitok a zažijete zábavu. Na tomto mieste máte možnosť sa uvoľniť a zažiť krásny deň s úžasnými ľuďmi, ako som zažila i ja. Naozaj to vrele každému odporúčam. Nebudete ľutovať.

Zuzka: Každý workshop má niečo do seba a tento nebol výnimka. Priniesol mi množstvo nových skúseností a pohľadov na prácu s bábkou. Vrelo odporúčam zúčastňovať sa akýchkoľvek workshopov, pretože práve tam je príležitosť získať také skúsenosti a pohľady na danú vec, ktoré ťažko získate inde.

Barbora: Priestor divadla je veľmi tvorivý a workshop venovaný bábke a jej využitiu v praxi bol presne takto vedený. V atmosfére spolupráce, dôvery, porozumenia sme mohli rozvinúť svoju tvorivosť, dotknúť sa vlastných vnútorných hraníc, a dokonca niektoré aj úspešne prekonať. Výsledkom workshopu, ktorý bol pre mňa ešte cennejší ako tvorba bábky, bolo môcť zažiť tvorivý proces  s príjemnými mladými ľuďmi, ktorí ma milo prekvapili.

Kika: Workshop Ti prinesie/dá nové skúsenosti a priateľstvá. Naučíš sa vzájomnej dôvere v ľudí. Odovzdáš a prijmeš nové poznatky, informácie. Je to zaujímavá skúsenosť J

Martina: Účasť na tomto workshope ma veľmi obohatila v oblasti komunikácie medzi ľuďmi, ale priblížila mi aj zmysel bábkového divadla.

Viera: Stretnutie s novými ľuďmi, pozitívny prínos v oblasti umenia, aktívne prežitie workshopu, využitie nových poznatkov v mojej práci s deťmi – dramatizácia. Výborné námety na tvorivosť a aktivitu.

Dominika: Tento workshop mi priniesol nové informácie, nápady, ktoré využijem vo svojom ďalšom štúdiu, keďže chcem študovať elementárnu pedagogiku.

Michaela: Dynamický, priateľský a inovatívny workshop. Workshop má príjemnú atmosféru a motivuje k osobnému progresu.

Veronika: Tento workshop mi dal veľa nových skúseností a poznatkov. Spoznala som nových ľudí a zlepšila vzťahy s tými, čo poznám. Naučila som sa pracovať s bábkou a zamýšľala som sa nad vecami, nad ktorými som sa predtým nezamýšľala. A za to ďakujem.

Laura: Dalo mi to nové emócie. Ohľadom animovanej tvorby mi tento workshop a tie cvičenia dali veľmi veľa. Moja fantázia si vie teraz oveľa lepšie predstaviť, ako funguje pohyb bábky.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.