Čudesá spod Tatier: Aragonitový kvet

Čudesá spod Tatier / Wonders from under the Tatras (2022, Serbia)

Audiodrámy môžu mať podobu vzácnych krátkych 5-minútových medailónov o Slovensku a jeho znamenitostiach zapísaných v zozname svetového dedičstva UNESCO. Autorka Monika Necpálová so svojím tímom vydala 4 diely v cykle Čudo. Ako inak veselou postavičkou, ktorá deti Slovenskom sprevádza je Čudo? Ako si ho predstavujte vy? Súčasťou cyklu sú 4 hry: Zlaté stopy, Aragonitový kvet, Indigová modrá, Sokolík Blesk.

V audiohre Aragonitový kvet vás Čudo zavedie do hlbín zeme. Krasové útvary na Slovensku sú jedinečné

Produkciu podporil Úrad pre Slovákov žijúcich v zahraničí.

Monika Necpálová: Čudo: Aragonitový kvet

© Všetky práva vyhradené pre autorku a vydavateľku. Bez súhlasu autorky nie je možné toto dielo ani jeho časť inak šíriť, sťahovať, kopírovať ani upravovať. Užívateľ tohto diela je povinný užívať dielo tak, aby sa neporušili autorské práva tvorcov ani majetkové práva vydavateľa.

Ak si chcete vypočuť celý cyklus drám až dokonca a podporiť tvorivú činnosť autorky a vydavateľky Moniky Necpálovej a produkciu ďalších audiodrám v tomto cykle ako užívatelia môžete prispieť zaslaním dobrovoľného finančného príspevku v sume 10,- Eur na bankový účet divadla. Cena je úhrná za aktuálny celý cyklus Čudo. Rádiodrámy je možné objednať si aj v podobe zvukového CD na našej adrese thaliateatro.art@gmail.com

Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.