Receptár radosti: audiorecepty pre detskú dušu

Ten, kto našu činnosť sleduje, vie, že naše divadlo prináša činoherné i bábkové predstavenia, filmy o umení a vzdelávacie aktivity po celej Európe. Teraz nás môžete aj počúvať! S podporou Banskobystrického samosprávneho kraja predstavujeme projekt Receptár radosti v podobe rozhlasových hier: sú to audiopríbehy o základných ľudských hodnotách pre detského poslucháča. 

Každé dielo približujei cez príbeh jednu zo základných ľudských hodnôt, dôležitých pre detskú dušu: pomoc, usilovnosť, láska, či múdrosť. Cyklus audiodier sa volá Receptár radosti, pretože chceme pútavou umeleckou formou rozhlasovej hry ponúknuť deťom recepty, ako vytvárať a nachádzať ľudské hodnoty v súčasnom svete. Veď práve tieto hodnoty prinášajú do života radosť. 

Príbehy z receptára sú vzorom, podľa ktorého každé mladý poslucháč môže začať budovať piliere svojej duše. K tomu využívame maximum kreatívnych prostriedkov! Vypočujete si vzrušujúci príbeh, ktorý obohatí autorská hudba. Audiodrámy spríjemnia zimné obdoie nielen deťom, ale aj dospelým. 

Thalia Teatro realizuje projekt Receptár radosti v roku 2022 vďaka podpore Banskobystrického samosprávneho kraja

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.