reEDUCATEme! ide do finále

Záverečné stretnutie strategického partnerstva reEDUCATEme! v bulharskej Sofii (9.-11. októbra 2020) prináša finalizáciu výsledkov dvojročného projektu podporeného programom Erasmus+ (KA2). Thalia Teatro (Slovensko) za dva roky rozvinul spoluprácu s poľskou organizáciou Active Kids (Poľsko) a Strednou školou cára Simeona Veľkého (Vidin, Bulharsko).

Spoločné napredovanie organizácií malo osoh aj pre ich lokálne komunity. Pracovníci organizácií a pedagógovia z troch štátov získali skúsenosti z aplikovania divadelných metód z neformálneho vzdelávania do formálneho vzdelávania. Všetky skúsenosti sa v priebehu dvoch rokov stali súčasťou života účastníkov troch mobilít a zároveň boli aplikované aj v lokálnom prostredí. 

 

Projekt svojou špecifickosťou spojil partnerov z neformálneho vzdelávania mladých, profesionálneho divadelného umenia a formálneho školského vzdelávania. Zdieľaná metodológia je dostupná na webovej stránke projektu, FB stránke projektu a viaceré tutoriály sú dostupné na YouTube.

 

Foto: Archív reEDUCATEme!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.